hİZMETLERİMİZ

YURTİÇİ  TAŞIMACILIĞI

İstanbul’un her bir noktasından ürünlerinizin hızlı, güvenilir ve ekonomik şekilde taşımasını gerçekleştiriyoruz. İstanbul içi günlük dağıtım ağımızla fark yaratıyoruz.Grupaj, kısmi ve tam kamyon yükü hizmetleri için kaliteli, güvenilir ve uygun maliyetli yurt içi ürünler ve kapıdan kapıya bağlantılar.

 

Yurt genelinde tarifeli araçları ile düzenli olarak teminatlı taşıma hizmeti vermektedir.  Türkiye genelindeki yaygın antrepo ve dağıtım ağı ile birçok havayolu şirketine havalimanları arasında gümrüklü taşıma hizmeti sunmaktadır. Ayrıca Atatürk Havalimanı ile Sabiha Gökçen Havalimanı arasında gümrüklü araçları ile düzenli olarak sefer yapmaktadır.

Ayrıca; terminli olan ihracat ve ithalat yüklemeleriniz için, havayoluna alternatif olan özel minivan araçlarımızla, TÜRKİYE geneline/ genelinden 36-48 saatte garantili teslimat imkanı sunmaktadır.

Yurt içi nakliye hizmetlerimiz :

  • Ülke geneline düzenli parsiyel(LTL) /komple(FTL) taşıma
  • Konteyner taşıması
  • Ekspres taşıma
  • Tehlikeli madde taşımacılığı (ADR’ li)
  • Gabari dışı taşıma ve Proje taşımacılığı
  • Askılı tekstil taşıma
  • Adresten alım, adrese teslim
  • Soğutuculu veya ısıtıcılı taşıma

SÖZÜMÜZÜ TUTAR GÜVENLE TAŞIRIZ

100% GÜVENLİ TELİMAT

İthalat ve ihracat yüklerinizi tam zamanında, hızlı ve %99,9 hasarsızlık oranı ile teslim eden Timelog Lojistik, karayolu taşımacılığında güvenilir çözüm ortağınızdır.

TAM ZAMANINDA

Hıza ihtiyaç duyan komple ya da parsiyel yükleriniz için Timelog Lojistik, ekspres taşıma alternatifleri ile işinize kolaylık, ticaretinize değer katar.

MODERN ARAÇ FİLOSU

Mobil iletişim sistemleri ile donatılmış geniş araç filosu, gelişmiş bilgi teknolojileriyle güçlendirilmiş altyapısı ve uzman kadrosuyla  taşıma hizmeti vermektedir.

ONLINE TAKİP

Araçlar ve yükler gerçek zamanlı olarak harita üzerinde takip edilebilir,Tahmini sürüş süreleri ve kilometre bilgileri görüntülenebilir,daha ayrıntılı genel ve durum bilgisi verecek şekilde geliştirildi.