Hizmet verdiğiniz ülkeler, hizmet şekilleri ve ağırlıklı çalıştığınız sektörler nelerdir ?
Avrupa Ülkeleri başta olmak üzere BDT ve Orta Asya ülkelerine Karayolu Taşımacılığı, Demiryolu Taşımacılığı, Denizyolu Taşımacılığı, Lowbed Taşımacılığı, Adr Taşımacılığı ve Proje Lojistiği alanlarında hizmet veriyoruz. Gıda, otomotiv,kozmetik tekstil, demir-çelik, orman ürünleri, yapı malzemeleri başta olmak üzere her sektöre hizmet vermekteyiz.
Araç seyir takip sisteminiz var mı? Bilgilendirmeyi ne şekilde yapıyorsunuz ?
Uluslararası karayolu taşımalarınızda, her sabah yükünüzün bulunduğu aracın lokasyon bilgilerini sizinle paylaşıyoruz. Bunun yanı sıra, dilediğiniz an mail ve/veya telefon yoluyla operasyon uzmanlarımıza 7/24 ulaşıp güncel bilgi edinebilirsiniz.
Timelog'u farklı kılan nedir?
Karayolu, demiryolu ve açık yük denizcilik hizmetini tek çatı altında alabileceğiniz bir lojistik şirketiyiz. Size 7 farklı dilde tek merkezde cevap verebiliyoruz. Özellikle demiryolunda verdiğimiz hizmet ile yurt dışından taşımacılıkta 800 ton ve 1000 ton luk lotları aynı anda Deniz yolu ile rekabet edebilen fiyatlar ile taşıyabiliyoruz. Gemide optimum navlunu alabilmek için 3000 ton mal satın almak yerine bizim le aynı navlun ile 1000 tonluk malınızı taşıtabiliyorsunuz. Sizlerin daha az stok ve finansman tutmanıza olanak veriyoruz.
Yetki belgeniz var mı ?
Evet. Uluslararası taşımalarda kullanmak üzere C2 Yetki Belgemiz mevcut. Ayrıca tüm taşımacılık türleri için yetki belgeli acentalarla iş ortaklığımız mevcuttur.