hİZMETLERİMİZ

PROJE TAŞIMACILIĞI

Yükünüzü yalnızca deniz , kargo uçağı, alçak platformlu treyler veya demiryolu (ve bu taşıma modlarının herhangi bir kombinasyonu) ile A noktasından B noktasına taşımakla kalmıyoruz, ayrıca size fizibilite çalışmaları da dahil olmak üzere ek hizmetler sunuyoruz, rota kontrolleri, paketleme, montaj operasyonu ve gerekirse diğer hizmetlerin yanı sıra anahtar teslimi genel konsept.

Uzmanlarımız, özel gereksinimlerinizi karşılamak ve potansiyel sorunları hedef odaklı bir şekilde çözmek için ilk planlamadan fiili uygulamaya kadar nakliyenizin her aşamasında size yetkin bir şekilde tavsiyede bulunmaya ve destek vermeye hazırdır.

Tüm taşımalar son teknoloji IT sistemleri ile eksiksiz olarak izlenmektedir. Birleşik kalite standartlarıyla birlikte bu, müşterilerimize yüksek düzeyde şeffaflık ve planlama güvenliği sağlar.

Ayrıca gümrük düzenlemeleri veya nakliye sigortaları gibi tüm çerçeve koşullar hakkında size bilgi veriyor, gerekli tüm ithalat ve ihracat belgelerini almanıza yardımcı oluyoruz. Taşıma işleminizin tüm elleçleme süreci böylece Gebrüder Weiss tarafından ustaca ve güvenilir bir şekilde kontrol edilir.

Orta ve Doğu Avrupa ile Asya’nın yanı sıra çekirdek pazarlarımızdaki ilgili bilgi birikimi ve deneyimin yanı sıra, küresel ağımız aracılığıyla dünyanın her yerinde Projects & Break Bulk alanında deneyimli uzmanlara güvenebiliriz.Tedarik edilen varış noktaları, olası navlun seçenekleri, nihai varış noktasına nakliye süresi veya yapılan masraflarla ilgili sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız.

SÖZÜMÜZÜ TUTAR GÜVENLE TAŞIRIZ

100% GÜVENLİ TELİMAT

İthalat ve ihracat yüklerinizi tam zamanında, hızlı ve %99,9 hasarsızlık oranı ile teslim eden Timelog Lojistik, karayolu taşımacılığında güvenilir çözüm ortağınızdır.

TAM ZAMANINDA

Hıza ihtiyaç duyan komple ya da parsiyel yükleriniz için Timelog Lojistik, ekspres taşıma alternatifleri ile işinize kolaylık, ticaretinize değer katar.

MODERN ARAÇ FİLOSU

Mobil iletişim sistemleri ile donatılmış geniş araç filosu, gelişmiş bilgi teknolojileriyle güçlendirilmiş altyapısı ve uzman kadrosuyla  taşıma hizmeti vermektedir.

ONLINE TAKİP

Araçlar ve yükler gerçek zamanlı olarak harita üzerinde takip edilebilir,Tahmini sürüş süreleri ve kilometre bilgileri görüntülenebilir,daha ayrıntılı genel ve durum bilgisi verecek şekilde geliştirildi.